KONKURSY

2014

• IV Ogólnopolski konkurs "Sarmatia", kategoria obraz:
  II miejsce: Marcelina Niedbało -nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak
Koordynator szkolny: M. Blum-Olęcka
• Konkurs Malborscy Świadkowie Historii
  I miejsce: Tomasz Studziński, Amelia Mazerant, Dawid Wiseł, Klaudia Klimas.
• Konkurs INNY Instytutu Edukacji Artystycznej APS w Warszawie
  honorowe wyróżnienie Paulina Jasińska, Natalia Tkacz, Abigail Dubiel
  
-nauczyciel prowadzący: Remigiusz Koniecko
• I Ogólnopolski Konkurs Graficzny dla Młodzieży na ekslibris Filii Gdańskiej
  wyróżnienie Amelia Mazerant -nauczyciel prowadzący: Krystian Wdowiak
•  VI edycji konkursu FOT-ON we Wrocławiu
  wyróżnienie Aleksandra Namiel
-nauczyciel prowadzący: Remigiusz Koniecko
• Ogólnopolska wystawia Ceramiony w Galerii Nobilis w Elbląskim Centrum Kultury „Światowid” -Hanna Nowik -nauczyciel prowadzący: Tadeusz Sycz

2013

•  XVII Biennale Plakatu Fotograficznego w Płockiej Książnicy, udział w wystawie pokonkursowej Aleksandra Namiel, Patrycja Łepek  -nauczyciel prowadzący: R.Koniecko
• III Ogólnopolski konkurs "Sarmatia", kategoria obraz:
  I miejsce: Marcelina Niedbało „Cerkiew świętego Jura”  -nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak
  II miejsce: Amelia Mazerant „Lwów - teatr” -nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak
  III miejsce: Monika Kot „Dworzec Główny” -nauczyciel prowadzący: M. Krzemińska - Oller
Koordynator szkolny: M. Blum-Olęcka

• Ogólnopolski konkurs na ekslibris dedykowany "Mój Ekslibris"
  I miejsce: Monika Zakrzewska -nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak

•  Konkurs recytatorski "Wejrzeć w siebie" na szczeblu wojewódzkim który odbył się w Pałacu Młodzieży w Gdańsku
  I miejsce Marcelina Niedbało -nauczyciel prowadzący: M. Politowska

2012

• III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt Wyobraźni”
  II miejsce: Mateusz Muszyński -nauczyciel prowadzący: J. Budzyńska

2011

Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II
  I miejsce Marcelina Niedbało -nauczyciel prowadzący: M. Politowska

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Odkrywamy talenty na Pomorzu".
Finaliści drugiej edycji:
  Marlena Szwedowska -malarstwo -nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak
  Magdalena Kocik -fotografia
-nauczyciel prowadzący: R. Koniecko
  Adrianna Chomicz -fotografia
-nauczyciel prowadzący: R. Koniecko
Koordynator szkolny: R. Koniecko

2010

• III Ogólnopolski konkurs plastyczny "Pamiętajcie o ogrodach", udział w wystawie pokonkursowej
  Marcelina Niedbało -wyróżnienie (malarstwo) -nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak

• 2010 Wojewódzki konkurs fotograficzny „Światłem malowane” w Pałacu Młodzieży w Gdańsku.
  II miejsce: Monika Kuleta -nauczyciel prowadzący: R. Koniecko

2009

• 2009 Międzynarodowy konkurs fotografii „Muzealne spotkania z fotografią” w Muzeum Koszalińskim , udział w wystawie pokonkursowej.
  Magdalena Pater -wyróżnienie -nauczyciel prowadzący: R. Koniecko

• Międzyszkolny Konkurs na plakat o tematyce Antynikotynowej
  I miejsce Katarzyna Oleszek -nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak

Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny "Walentynowy Czar"
  I miejsce: Edyta Zakrzewska -nauczyciel prowadzący: M. Politowska
  II miejsce: Maria Marzycka
-nauczyciel prowadzący: M. Politowska

Konkurs na LOGO Partnerstwa Lokalnego „Wspólnymi Siłami”
  I miejsce: Edyta Zakrzewska -nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak
  II miejsce: Ola Latek
-nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak

2008

Ogólnopolski konkurs fotograficzny pod patronatem euro deputowanego Janusza Lewandowskiego "Wywołaj Unię", udział w wystawie pokonkursowej.
  Edyta Zakrzewska -wyróżnienie -nauczyciel prowadzący: A. Babińska

2007

IV Ogólnopolski Konkurs Norwidowski w Krasnymstawie, kategoria rysunek.
  Krzysztof Fiszer -wyróżnienie  nauczyciel prowadzący: M. Politowska

Ogólnopolski Konkurs Graficzny „Pozdrowienia z zamku” V Bałtycki Festiwal Nauki
  II miejsce:Ola Latek -nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak
  wyróżnienie: Edyta Zakrzewska
-nauczyciel prowadzący: K. Wdowiak

•  Konkurs "Malbork Dzisiaj"
  Edyta Zakrzewska -wyróżnienie nauczyciel prowadzący: A. Babińska

 

WYSTAWY, WARSZTATY

2014

• Wystawa podyplomowa w "NOVA GALERIA" Malbork -organizatorzy: K. Wdowiak, M.Krzemińska
plakat: K.Wdowiak
• Wystawa semestralna w "NOVA GALERIA" Malbork -organizatorzy: K. Wdowiak, M. Krzemińska
plakat: K.Wdowiak
• Wystawa prac uczniów "Galerii Żuławskiej (Ołówek)" Malbork - -organizatorzy: J. Budzyńska-Sycz, T. Sycz. Plakat: T. Sycz

2013

• Wystawa poplenerowa PLENER 2013 w Pałacu Wielkich Mistrzów na zamku w Malborku  -organizatorzy: K. Wdowiak, M.Krzemińska - Oller

• Wystawa podyplomowa DYPLOM 2013 w "Nova Galeria" Malbork  -organizatorzy: J. Budzyńska, T. Sycz

• Wystawa prac Uczniów LP w Kwidzyńskim Centrum Kultury -organizatorzy: J. Budzyńska, M. Krzemińska - Oller , T. Sycz, K. Wdowiak, plakat: Marta Justa

• Wystawa prac Uczniów LP w "NOVA GALERIA" Malbork -organizatorzy: J. Budzyńska, T. Sycz, plakat: J Budzyńska.

2012

• Wystawa podyplomowa DYPLOM 2012 w Malborkim Centrum Kultury i Edukacji
-Organizatorzy: K. Wdowiak, M. Krzemińska -Oller, plakat: K. Wdowiak

• Gdańsk w Miniaturze -koordynator szkolny i plakat: J. Budzyńska

• Wernisaż wystawy prac Uczniów LP Malbork w Nowym Dworze Gdańskim
-organizatorzy: J. Budzyńska, T.Sycz, plakat: J.Budzyńska

• Wystawa "Tematy Trudne" w Stutthof -organizatorzy: J. Budzyńska, T.Sycz

• Wystawa Exlibrisu o tematyce pszczelarskiej w Nakle -Koordynator szkolny: J.Budzyńska

2011

• Wystawa prac Uczniów Liceum Plastycznego na zamku w Sztumie
Organizatorzy: J. Budyńska, T.Sycz, K. Wdowiak,  plakat: J. Budzyńska

2010

• Warsztaty filmowe w Wytwórni Filmów Animowanych SEMAFOR.
-Organizatorzy G. Cwaliński, R. Koniecko

2009

• DEBIUTY Wernisaż i wystawa fotograficzna Szkół Artystycznych i Liceum Plastycznego z Malborka w Ośrodku Kultury w Łęgowie k/ Pruszcza Gdańskiego. Organizatorzy G. Cwaliński, R.Koniecko

• Warsztaty filmowe w Wytwórni Filmów Animowanych SEMAFOR.
-Organizatorzy G. Cwaliński, R. Koniecko

• III wystawa prac Uczniów Liceum Plastycznego z Malborka w Młodzieżowym Domu Kultury w Malborku.
Organizatorzy: K. Wdowiak, M. Krzemińska, R. Koniecko, T. Sycz, Plakat: K. Wdowiak

2008

• II wystawa prac Uczniów Liceum Plastycznego z Malborka w Młodzieżowym Domu Kultury w Malborku.
Organizatorzy: K.Wdowiak, T.Sycz, plakat: K.Wdowiak

2007

• I wystawa prac Uczniów Liceum Plastycznego z Malborka w Młodzieżowym Domu Kultury w Malborku.
Organizatorzy: K.Wdowiak, A.Babińska, T.Sycz, Plakat: K.Wdowiak

 

STYPENDIA
 

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Marcelina Niedbało na rok szkolny 2013/2014
Anna Potaszników na rok szkolny 2012/2013
Anna Potaszników na rok szkolny 2011/2012
Justyna Pazdykiewicz na rok szkolny 2010/2011
Aleksandra Latek na rok szkolny 2009/2010
Edyta Zakrzewska na rok szkolny 2008/2009
Edyta Zakrzewska na rok szkolny 2007/2008